na zdraví, vitalitu a tělesnou harmonii

Lidský organismus funguje tím lépe, čím více je v harmonii. Harmonie ale nastává tehdy, když procesy v těle probíhají v přiměřené síle a rovnováze. Všechny orgány jsou provázány a vše se vzájemně ovlivňuje, a proto je nutné se dívat na organismus jako na jeden celek.

Porucha v jednom systému se může projevit ve zcela jiné části našeho těla. To co nenechá náš organismus nerušeně pracovat nazýváme toxiny. Jedná se například o těžké kovy, radioaktivní látky, chemii, mikroorganizmy, léky, drogy, stres a patologické emoce.

Skutečnou prevencí pro náš organizmus je odstranění těchto toxinů. Řízená a kontrolovaná detoxikace řeší komplexně celou toxickou zátěž.

Přístrojem Salvea se zjistí o jaké toxiny jde a průběžně může být kontrolováno, po využívání preparátů, jak se Vaše tělo čistí. V tomto je právě metoda MUDr. J. Jonáše unikátní. Vychází z principu celostní medicíny, nalézá kořeny nemocí a Vy víte, jak se postupně zátěží zbavujete.

Detoxikační kury se provádějí výhradně přírodními preparáty zpracovanými energo-informační technologií. Pomáhají imunitnímu systému odstraňovat toxiny z těla přirozenou cestou.

K takto důkladné detoxikaci Vám stačí navštívit akreditované pracoviště, získat informace, měření na přístroji Salvea a s chutí se pustit do ozdravného procesu Vašeho organismu. Obraťe se na nás, zavolejte a rádi Vás informuje:

Zuzana Křesťanová
Detoxikační poradna podle MUDr. J. Jonáše
Akreditované pracoviště

Hálkova 738
Hradec Králové 2
mobil: 603 568 295