Poradna detoxikace organismu

Co píší klienti - ohlasy

Ohlasy na detoxikaci

Díky Jonášově metodě jsem se zbavila alergie na zvířecí srst a odstranila gynekologické problémy.

– Dáša B., Hradec Králové

Detoxikační metoda MUDr. Jonáše je velký novátorský přístup k rychlejšímu postupu ozdravení těla i duše. Má velký smysl, protože dochází k regeneraci organizmu.

– Hana N., Mokré

Po úrazu páteře jsem měla velké zdravotní problémy. Musela jsem brát léky, bez kterých jsem se v té době neobešla. Jonášovou metodou jsem mohla léky postupně vysadit. Léky neberu a cítím se mnohem lépe.

– Blanka Š., Hradec Králové

Ohlasy na stélky do bot Hanák

Pracuji v lékárně a celý den jsem na nohou. Díky stélkám Hanák nemám večer nateklé nohy, míň mě bolí a nejsem tak unavená. Původně jsem je chtěla využít jen v práci, ale teď je nosím téměř stále.

– Libuše, Náchod

Stélky nosím asi 3 měsíce. Níkdy jsem neměl velké problémy s chůzí a chodidly, ale na stélkách se mi chodí lehce a mám pocit, že chodím více narovnaný.

– Ladislav, Vysoká nad Labem

Na stélky Hanák jsem dlouho čekala. Jsem ráda, že je teď mohu zakoupit v Hradci Králové. Chůze na nich mi dělá velmi dobře. Mám již druhé a nedám na ně dopustit.

– Lenka, Hradec Králové

Zakoupila jsem si stélky Hanák a snažím se na nich chodit co nejvíce, protože mne nebolí kotník palce a tělo se drží přirozeně vzpřímeně. Při nošení stélek po dvou týdnech mne několik dní bolel kyčelní kloub. Teď je na stélkách chůze i stání velmi příjemné.

– Zuzana, Hradec Králové

Ze začátku mne bolela kolena, po asi týdnu se mi to srovnalo a chodí se mi na nich velmi dobře a lehce. Chodím na nich téměř stále.

Ivan, Hradec Králové

Dhouhodobě jsem nosila ortopedické vložky na příčnou klenbu. Problémy s palcovým kloubem a vbočeným malíčkem se nelepšily. Po měsíčním nošení hanákových stélek nastala úleva. Malíček se mi srovnal, kotník nebolí, nosím je stále a chodí se mi v nich velmi dobře.

– Ivana, Hradec Králové